PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176982}

Sophie Scholl - ostatnie dni

Sophie Scholl - Die letzten Tage
6,9 14 213
ocen
6,9 10 1 14213
6,3 6
ocen krytyków
Sophie Scholl ostatnie dni
powrót do forum filmu Sophie Scholl - ostatnie dni

Film ogolnie podobal mi sie. Moze momentami te wszystkie przesluchania byly nudne, ale historia tak odwaznej grupy mlodziezy, milosci do matki i brata ... wszystko to bardzo mnie poruszylo. Piekny, dramatyczny, wzruszajacy film. Jak dla mnie ok ok ok.

ocenił(a) film na 5
patka_7_15

Taak film niezły, łezka kręci się w oku. Interesuję się historią i wiem że przedstawione w filmie wydarzenia działy się naprawdę. Cieszę się że filmu nie robili amerykanie ;) bo by wyszła kolejna szmira z masą wybuchów i bohaterów strzelających do wszystkiego :)Ogólnie cieszę się że ktoś wpadł na pomysł nakręcania historii tych studentów i bardzo dobrze że zrobili to Niemcy...

użytkownik usunięty
patka_7_15

Zgadzam się, dobrze że tego filmu nie zrobili Amerykanie (bo wiadomo co by wyszło...). Film ogólnie mi się bardzo podobał. Na końcówce mało się nie rozpłakałam, a bardzo rzadko płaczę na filmach. Bardzo wzruszający, poruszający i w ogóle ruszający film. Ten film pokazuje, że warto bronić swoich przekonań za każdą cenę. Ech, mi niestety brak takiej odwagi- tyle razy kłamałam, by chronić własną skórę;(( Świetny film. 9/10.

użytkownik usunięty

Aha, jeszcze jedno- świeeeetna rola Julii Jentsch!! Brawa się należą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones