PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108716}

Odwieczna pieśń

Ewige Lied, Das (Silent night-Holy night)
8,6 28
ocen
8,6 10 1 28

Odwieczna pieśń
powrót do forum filmu Odwieczna pieśń

Ten film opowiada historię powstania jednej z najpiękniejszych kolęd "Cicha noc". To piękny film obyczajowy, na pewno nie thriller, jak podano w opisie. Tak bardzo chciałabym go zobaczyć. Jeżeli ktoś wie, gdzie można go zdobyć, dajcie znać.

mami_filmweb

Thriller? Totalna pomyłka. To film idealny dla całej rodziny, zwłaszcza na Boże Narodzenie, zamiast "Kevin sam w domu" - do obrzydzenia.

margeritta.goth

a gdzie go można obejrzeć?

margerita813

Ja też bym go chętnie obejrzał. Widziałem go kilka(naście) lat temu, zapadł mi w pamięć, był urzekająco piękny, ale nawet nie znałem tytułu (pamiętam, że zacząłem go oglądać przypadkiem, "w trakcie"). Teraz (znów przypadkiem) odnalazłem tytuł, reżysera i rok produkcji. Tylko samego filmu brak... Jeśli ktoś ma go (przypadkiem ;-) ) w swoich zbiorach i byłby skłonny się nim podzielić, byłoby WSPANIALE. Najpiękniejszy prezent na Boże Narodzenie.
Pozdrawiam wszystkich

ocenił(a) film na 9
Jiggy

Można zobaczyć na You Tube, ale tylko po niemiecku. Film naprawdę poruszający, polecam :)

margerita813

cda . pl /video / 19087382a9

ocenił(a) film na 6
mami_filmweb

Potwierdzam - można go zobaczyć na youtube w dialekcie austriacko / bawarskim,

gonzoR_fw

Bardzo, bardzo dziękuję za info. To świetna wiadomość! To taki piękny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones